Jarmark produktów regionalnych

1 - 3 września 2017

Elbląg - STARE MIASTO

Informacje dla wystawców

Aktualności

Targi Przedsiębiorczości Wiejskiej - Festiwal „Miejsca z Duszą”

2016-08-17, 07:48

Są to małe społeczności z terenów wiejskich, a mimo to robią wyjątkowo dużo dla swoich małych ojczyzn. To tzw. miejscowości tematyczne, które zaprezentują się podczas Święta Chleba.

W sobotę 03 września w godzinach 11:00-15:00 na bulwarze, odbędą się Targi Przedsiębiorczości Wiejskiej – Festiwal „Miejsca z Duszą”. Targi umożliwią poznanie miejscowości tematycznych, przedsiębiorstw społecznych oraz organizacji pozarządowych z terenu powiatu elbląskiego, braniewskiego, iławskiego oraz ostródzkiego.


Muzeum Archeologiczno-Historyczne

2016-08-17, 06:19

W dniach 03-04 września 2016 Muzeum Archeologiczno-Historyczne, w godzinach 11.00 – 13.00 oraz 15.00 – 17.00, elbląskie Muzeum proponuje zabawę połączoną z nauką. Na dziedzińcu elbląskiego muzeum i w chacie wikińskiej będą prowadzone zajęcia warsztatowe skierowane dla osób indywidualnych - od tych najmłodszych do całych rodzin. Zajęcia będą miały różnorodną tematykę związaną z działalnością Muzeum oraz zbiorami znajdującymi się w pieczy muzealników.

Dodatkowo, przy sprzyjającej pogodzie, na zmęczonych uczestników Święta Chleba na muzealnym dziedzińcu czekać będą hamakowe siedziska, ogrodowe pufy oraz zestawy gier plenerowych. 


Rodzinnie i zielono w bibliotece

2016-08-17, 06:06

Trzeciego września Biblioteka Elbląska przy ul. św. Ducha zaprasza na piknik rodzinny. W ramach pikniku w godz. 9-15 w Sali u św. Ducha odbędzie się drugi w tym roku kiermaszu książek za złotówkę. Na kiermaszu znajdzie się kilka tysięcy książek wycofanych z bibliotecznego księgozbioru (książki popularnonaukowe z różnych dziedzin wiedzy, a także literatura piękna dla dzieci, młodzieży i dorosłych).

 


Warsztaty PLASTYCZNE

2016-08-16, 14:18

Przez okres całego Elbląskiego Święta Chleba dostępny będzie namiot animacji plastycznych, w którym to na najmłodszych uczestników czekać będzie moc atrakcji. Dzieci będą mogły wziąć udział w twórczych zabawach, wykonać dla siebie zabawkę, z papieru, pianki, tektury falistej i innych materiałów plastycznych. Do ich dyspozycji będą również kolorowanki i papierowe składanki. Wszystkie twórcze zabawy będą odbywały się przy pomocy wykwalifikowanych instruktorek Anny Dukszty i Agaty Kopańskiej, które na co dzień pracują z dziećmi


SZALONE MAŁOLATY

2016-08-15, 13:12

Zespół wokalny z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, stanowi markę znaną w całym kraju. Dzieciaki śpiewają piosenki w żywiołowym duchu, doskonale łącząc muzykę z ruchem i wykorzystaniem elementów teatralnych. Są spontaniczne, zabawne, niezwykle zdolne i naprawdę szalone. Koncertują, biorą udział w akcjach charytatywnych, na swoim koncie mają również płytę z bardzo ciekawymi aranżacjami kolęd (aranże przygotował Bartosz Krzywda). Szalone Małolaty to również zdobywcy głównych nagród na prestiżowych międzynarodowych festiwalach piosenki i tańca. Obecnie przygotowują się do wyjazdu na Międzynarodowy Festiwal we Włoszech "Orfeusz w Italii", który odbędzie się w Lido di Jesolo. Szalone Małolaty swój talent wokalny szlifują pod okiem instruktora i pedagoga Katarzyny Panicz, natomiast układ choreograficzny doskonalą wraz z Martą Brozdowską z Gdańska. Szalone Małolaty zaprezentują się na scenie w dniu otwarcia Elbląskiego Święta Chleba 02 września 2016 roku.


XI Elbląskie Święto Chleba

2016-05-23, 12:12

XI Elbląskie Święto Chleba odbędzie się od 2 do 4 września 2016. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obserwowania naszej strony. Formularz wystawcy i regulamin imprezy dostępny będzie do pobrania po 31 maja. Serdecznie zapraszamy


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »


Zobacz wszystkie zdjęcia
Copyright © 2011 - 2018. Święto Chleba Elbląg
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Grupa Merlin