Jarmark produktów regionalnych

30 sierpnia - 1 września 2019

Elbląg - STARE MIASTO

Informacje dla wystawców

Aktualności

Ogólnopolska Zbiórka Krwi Motoserce!

2017-08-16, 13:14

Motoserce jest akcją wynikającą z potrzeby serca i chęci działania. Zwraca ona uwagę na brak tego cennego daru w polskich szpitalach, oraz pragnie propagować ideę krwiodawstwa. Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski jesteśmy w stanie wspierać zasoby szpitali.


Wspólne gotowanie i biesiadowanie przy wielkiej patelni

2017-08-14, 15:07

Dr Józef Sadkiewicz-Adiunkt na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej w Zakładzie Technologii Żywności. Wieloletni praktyk i ekspert w branży zbożowo-młynarsko-piekarskiej oraz kulinarnej. 


Mapa tegorocznej imprezy

2017-07-01, 13:05

Publikujemy mapę tegorocznej imprezy. Zapraszamy do odwiedzenia stoisk rozstawionych na terenie Starego Miasta i skorzystania z wielu atrakcji przygotowanych dla odwiedzających. Mapa przedstawia również zmianę oznakowania dróg, obowiązującą na terenie Starego Miasta w czasie imprezy. Niemniej jednak gorąco zachęcamy do skorzystania w tym czasie ze środków komunikacji miejskiej, rowerów, hulajnóg, własnych nóg lub innych alternatywnych środków komunikacji. Na pewno będzie zdrowiej i wygodniej ;)


Zapraszamy wystawców z całej Polski

2017-04-24, 07:31

...maszyna ruszyła, mąka w przesiewakach, drożdże dojrzewają na parapecie, piece w gotowości...

 

Zainteresowała Cię nasza impreza? Chcesz wziąć udział w jarmarku o niepowtarzalnym klimacie? Zapoznaj się z regulaminem jarmarku i wyślij do nas wypełniony formularz wystawcy.


The Nierobbers

2016-09-03, 07:47

Zespół muzyczny zrodzony „drogami natury” podczas wspólnych męskich rejsów kilku kolegów. Laureat wszystkich najważniejszych festiwali piosenki żeglarskiej. Poruszają się w klimacie piosenek o tematyce żeglarskiej, ale nie tylko. Podczas koncertów wykonują repertuar złożony z piosenek własnych oraz mniej lub bardziej znanych żeglarskich coverów. Zespół wystąpi w niedzielę.


Polish Snail Holding

2016-09-03, 07:42
PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, opieką nad grupami hodowlanymi, szkoleniami, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima!!!
Opracowanie własnej, nowoczesnej technologii uboju i obróbki mięsa a także jego puszkowania, stały dostęp do najwyższej jakości, hodowanych ekologicznie ślimaków z setek hodowli partnerskich w Polsce i za granicą, pozwala nam oferować odbiorcom najwyższej jakości towar przez cały rok. Produkty nasze na terenie Polski możecie Państwo znaleźć w sieciach Leclerc, Piotr i Paweł, sieci Makro, sieci Selgros Cash&Carry.
FAKTY o Polish Snail Holding:
WYSZKOLILIŚMY już hodowców z takich krajów jak Nigeria, Republika Południowej Afryki, Chiny, Litwa, Łotwa, Ukraina, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Cypr, Niemcy, Włochy, Polska.
NADZORUJEMY hodowców w kilku krajach!

 


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1013 14 następna »


Zobacz wszystkie zdjęcia
Copyright © 2011 - 2019. Święto Chleba Elbląg
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Grupa Merlin