Jarmark produktów regionalnych

31 - 2 września 2018

Elbląg - STARE MIASTO

Informacje dla wystawców

Aktualności

Mapa tegorocznej imprezy

2016-08-30, 12:45

Publikujemy mapę tegorocznej imprezy. Zapraszamy do odwiedzenia stoisk rozstawionych na terenie Starego Miasta i skorzystania z wielu atrakcji przygotowanych dla odwiedzających.

Mapa przedstawia również zmianę oznakowania dróg, obowiązującą na terenie Starego Miasta w czasie imprezy. Niemniej jednak gorąco zachęcamy do skorzystania w tym czasie ze środków komunikacji miejskiej, rowerów, hulajnóg, własnych nóg lub innych alternatywnych środków komunikacji. Na pewno będzie zdrowiej i wygodniej ;)


Program XI edycji Elbląskiego Święta Chleba

2016-08-24, 12:36

Wspólne gotowanie i degustacja zupy piwnej i bigosu, występy zespołów folklorystycznych, koncerty na folk-rockową nutę, rycerskie potyczki i wiele innych. Znamy już oficjalny program tegorocznej edycji. Święto Chleba to również jarmark z regionalnymi wypiekami, produktami żywnościowymi oraz rękodziełem i sztuką ludową z najróżniejszych zakątków Polski oraz Litwy. W tym roku zapowiedziało się już około 220 wystawców.


Wielkie gotowanie

2016-08-23, 12:22

Dr Józef Sadkiewicz-Adiunkt na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej w Zakładzie Technologii Żywności. Wieloletni praktyk i ekspert w branży zbożowo-młynarsko-piekarskiej oraz kulinarnej. Prezes i współwłaściciel Zakładu Badawczego Przemysłu Piekarskiego sp. z o.o. w Bydgoszczy. Pomysłodawca i organizator zajęć interaktywnych, edukacyjno- szkoleniowych realizowanych we własnym Instytucie Sadkiewicza CPKZ dla kucharzy, myśliwych, piekarzy i studentów, nauczycieli akademickich.


Grupa historyczna Muzeum „Brama Frydlandzka” w Kaliningradzie

2016-08-22, 09:30

Zapraszamy serdecznie na pokazy grupy historycznej Muzeum „Brama Frydlandzka” w Kaliningradzie. Pokazy rycerskie będzie można obserwować w sobotę 3 września przy katedrze.


Ogólnopolska Zbiórka Krwi Motoserce!

2016-08-22, 09:07

Motoserce jest akcją wynikającą z potrzeby serca i chęci działania. Zwraca ona uwagę na brak tego cennego daru w polskich szpitalach, oraz pragnie propagować ideę krwiodawstwa. Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski jesteśmy w stanie wspierać zasoby szpitali. Podczas tegorocznego Święta Chleba w Elblągu odbędzie się kolejna edycja Motoserca. Krwiobus ustawiony zostanie na elbląskiej starówce 3 września (sobota). Krew będzie można oddawać od godziny 9:00.


Ormiański Zespół MUSA LER

2016-08-19, 13:30

Ormiański Zespół „MUSA LER” zaprezentuje się w niedzielę.

Zespół powstał w 2003 r. Wszyscy muzycy pochodzą z Armenii, a mieszkają w Polsce. Repertuar grupy to tradycyjne utwory i tańce ormiańskie, jak np.

jechegn. Musa-ler to nazwa góry w Turcji, związanej z historią oraz dawnymi zwyczajami zamieszkujących ją niegdyś Ormian.
Musa-Ler działa przy stowarzyszeniu Armenian Foundation w Warszawie, a kierownikiem grupy jest Hakop Bagdasaryan.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »


Zobacz wszystkie zdjęcia
Copyright © 2011 - 2018. Święto Chleba Elbląg
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Grupa Merlin