Jarmark produktów regionalnych

31 - 2 września 2018

Elbląg - STARE MIASTO

Informacje dla wystawców

Aktualności

Polish Snail Holding

2016-09-03, 07:42
PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, opieką nad grupami hodowlanymi, szkoleniami, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima!!!
Opracowanie własnej, nowoczesnej technologii uboju i obróbki mięsa a także jego puszkowania, stały dostęp do najwyższej jakości, hodowanych ekologicznie ślimaków z setek hodowli partnerskich w Polsce i za granicą, pozwala nam oferować odbiorcom najwyższej jakości towar przez cały rok. Produkty nasze na terenie Polski możecie Państwo znaleźć w sieciach Leclerc, Piotr i Paweł, sieci Makro, sieci Selgros Cash&Carry.
FAKTY o Polish Snail Holding:
WYSZKOLILIŚMY już hodowców z takich krajów jak Nigeria, Republika Południowej Afryki, Chiny, Litwa, Łotwa, Ukraina, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Cypr, Niemcy, Włochy, Polska.
NADZORUJEMY hodowców w kilku krajach!

 


Bezpłatne badania profilaktyczne

2016-09-01, 06:53

Podczas Święta Chleba w dniach 3 i 4 września 2016 roku,  Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu serdecznie zaprasza mieszkańców Elbląga i okolic  na bezpłatne badania profilaktyczne, które wykonywane będą godz. 9.00-16.00 na ul. Stary Rynek (skrzyżowanie  ulic Stary rynek - Wigilijna).


Mapa tegorocznej imprezy

2016-08-30, 12:45

Publikujemy mapę tegorocznej imprezy. Zapraszamy do odwiedzenia stoisk rozstawionych na terenie Starego Miasta i skorzystania z wielu atrakcji przygotowanych dla odwiedzających.

Mapa przedstawia również zmianę oznakowania dróg, obowiązującą na terenie Starego Miasta w czasie imprezy. Niemniej jednak gorąco zachęcamy do skorzystania w tym czasie ze środków komunikacji miejskiej, rowerów, hulajnóg, własnych nóg lub innych alternatywnych środków komunikacji. Na pewno będzie zdrowiej i wygodniej ;)


Program XI edycji Elbląskiego Święta Chleba

2016-08-24, 12:36

Wspólne gotowanie i degustacja zupy piwnej i bigosu, występy zespołów folklorystycznych, koncerty na folk-rockową nutę, rycerskie potyczki i wiele innych. Znamy już oficjalny program tegorocznej edycji. Święto Chleba to również jarmark z regionalnymi wypiekami, produktami żywnościowymi oraz rękodziełem i sztuką ludową z najróżniejszych zakątków Polski oraz Litwy. W tym roku zapowiedziało się już około 220 wystawców.


Wielkie gotowanie

2016-08-23, 12:22

Dr Józef Sadkiewicz-Adiunkt na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej w Zakładzie Technologii Żywności. Wieloletni praktyk i ekspert w branży zbożowo-młynarsko-piekarskiej oraz kulinarnej. Prezes i współwłaściciel Zakładu Badawczego Przemysłu Piekarskiego sp. z o.o. w Bydgoszczy. Pomysłodawca i organizator zajęć interaktywnych, edukacyjno- szkoleniowych realizowanych we własnym Instytucie Sadkiewicza CPKZ dla kucharzy, myśliwych, piekarzy i studentów, nauczycieli akademickich.


Grupa historyczna Muzeum „Brama Frydlandzka” w Kaliningradzie

2016-08-22, 09:30

Zapraszamy serdecznie na pokazy grupy historycznej Muzeum „Brama Frydlandzka” w Kaliningradzie. Pokazy rycerskie będzie można obserwować w sobotę 3 września przy katedrze.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »


Zobacz wszystkie zdjęcia
Copyright © 2011 - 2018. Święto Chleba Elbląg
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Grupa Merlin