Jarmark produktów regionalnych

30 sierpnia - 1 września 2019

Elbląg - STARE MIASTO

Informacje dla wystawców

SZTUKI I SZTUCZKI

2016-08-17, 10:48

Już po raz drugi w dniach 3 oraz 4 września zawita w Elblągu Miasteczko Cyrkowe, w którym na odwiedzających będzie czekało sporo różnorakich atrakcji. Będą więc cyrkowe sztuki i sztuczki, strefa dla najmłodszych, stoisko artystyczne, malowanie buziaków oraz strefa gier wielkoformatowych.

Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w kręceniu talerzami cyrkowymi, czy układaniu gigantycznej wieży z drewnianych klocków. Na najmłodszych czekać będzie specjalna strefa z zabawkami, a wszyscy chętni będą mieli możliwość pomalowania buzi na wybrany przez siebie cyrkowy wzór.

Zagości również Bańkologia. Kraina wielkich baniek mydlanych przestrzeń dla małych i dużych, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na uczestników czekać będą wytwornice, które w niebo wypuszczą tysiące małych baniek, stoiska do samodzielnego puszczania baniek mydlanych oraz dwa stoiska pokazowe dostępne dla wszystkich śmiałków – zamykanie w bańce mydlanej oraz bańkowe eksperymenty. Wszystkich gości przywitają i zaproszą do wspólnej zabawy „sięgający chmur” szczudlarze. Zobacz wszystkie zdjęcia
Copyright © 2011 - 2019. Święto Chleba Elbląg
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Grupa Merlin