Jarmark produktów regionalnych

30 sierpnia - 1 września 2019

Elbląg - STARE MIASTO

Informacje dla wystawców

Targi Przedsiębiorczości Wiejskiej - Festiwal „Miejsca z Duszą”

2016-08-17, 07:48

Są to małe społeczności z terenów wiejskich, a mimo to robią wyjątkowo dużo dla swoich małych ojczyzn. To tzw. miejscowości tematyczne, które zaprezentują się podczas Święta Chleba.

W sobotę 03 września w godzinach 11:00-15:00 na bulwarze, odbędą się Targi Przedsiębiorczości Wiejskiej – Festiwal „Miejsca z Duszą”. Targi umożliwią poznanie miejscowości tematycznych, przedsiębiorstw społecznych oraz organizacji pozarządowych z terenu powiatu elbląskiego, braniewskiego, iławskiego oraz ostródzkiego.

W trakcie festiwalu „Miejsca z Duszą” będziemy mieli niepowtarzalną okazją, by skosztować lokalnych, ekologicznych produktów, nabyć unikalne wyroby rękodzielnicze, czy aktywnie spędzić czas uczestnicząc w ciekawych warsztatach. To także możliwość poznania niebanalnych ludzi z pasją, którzy dzięki swojej kreatywności i niewyczerpalnym pokładom pozytywnej energii ożywiają lokalne środowiska, sprawiając, iż tętnią życiem i przyciągają do siebie ceniących niepowtarzalność i autentyczność gości oraz klientów.Zobacz wszystkie zdjęcia
Copyright © 2011 - 2019. Święto Chleba Elbląg
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Grupa Merlin