Jarmark produktów regionalnych

30 sierpnia - 1 września 2019

Elbląg - STARE MIASTO

Informacje dla wystawców

DŹWIĘKOMALOWANKI

2015-09-10, 06:38

Na uczestników zabawy czeka malowanie dźwiękiem, zabawy słowem oraz podróż po krainie własnej wyobraźni. Będziemy rapować, rymować, grać i hałasować. A w efekcie powstanie nasza wspólna śpiewanka-rymowanka o Elblągu, którą zaprezentujemy na scenie.

w wersji „PLASTYCZNEJ” (godz. 12.30-13.00 /godz. 15.00-15.30)

„Wiele lat temu, tuż nad Rzeką Elbląg wędrowny kupiec znalazły w wysokiej trawie tajemniczy instrument. Jego dźwięk przywoływał do życia niezwykłe postacie...”

Plastyczne dźwiękomalowanki to fascynująca, kreatywna podróż do świata Muzycznych ElLudów, których galerię stworzą sami uczestnicy zabawy. Będzie wspólne wielkoformatowe mazanie farbą na arkuszach papieru pokrywających chodniki i zespół jazzowy na scenie. A na koniec wielka plenerowa wystawa powstałych prac.

 

w wersji „MUZYCZNEJ” (godz. 14.00-14.30)

„O Elblągu rymowanka zaraz tu powstanie

Wspólnie wymyślimy rymy oto jest wyzwanie!

Raz, dwa, trzy, teraz Wy

 

W czasie wszystkich spotkań będzie można usłyszeć autorskie kompozycje Bartka Krzywdy z płyty "Jazy". W czasie dźwiękomalowanek publika będzie mogła aktywnie wpływać na przebieg zabawy, natomiast atrakcjami artystycznymi na scenie zajmą się: Jura Miszczenko/kontrabas, Piotr Jankowski/perkusja, Szymon Zuehlke/saksofony, Bartek Krzywda/klawisze, animacje muzyczne i Anna Łebek-Obrycka/ animacje plastyczno-muzyczne.Zobacz wszystkie zdjęcia
Copyright © 2011 - 2019. Święto Chleba Elbląg
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Grupa Merlin