Jarmark produktów regionalnych

30 sierpnia - 1 września 2019

Elbląg - STARE MIASTO

Informacje dla wystawców

FanRobot – Nauka i Zabawa

2018-08-26, 22:59
Podczas tegorocznego Święta Chleba zapraszamy do namiotu FanRobot – Nauka i Zabawa, gdzie na dzieci czekać będą misje programowania robotów Lego oraz programowania w świecie gry Minecraft. 
Nauka programowania może być przyjemnością, zwłaszcza jeśli jest oparta na świecie gry Minecraft, który dzieciom jest dobrze znany czy klockom Lego, których przedstawiać nikomu nie trzeba.

 

Na naszym stoisku mali inżynierowie nauczą się trudnych rzeczy w prosty sposób bo nasze zajęcia z programowania to ekscytująca nauka przez zabawę. Programowanie to język przyszłości niezbędny do radzenia sobie w szybko zmieniającej się rzeczywistości. 
Fani robotów zaprogramują most zwodzony, znany wszystkim elblążanom. Dzieci same zadecydują  czy statek zostanie wpuszczony do portu i czy pomoże w tym odpowiednio zaprogramowany czujnik ruchu. Mali programiści ułożą też kod, dzięki któremu zostanie uruchomiona karuzela „diabelski młyn”. W świecie gry Minecraft na dzieci czekać będą ciekawe zadania matematyczne, w których będziemy ćwiczyć logiczne myślenie na specjalnie przygotowanych mapach. 

 Zobacz wszystkie zdjęcia
Copyright © 2011 - 2019. Święto Chleba Elbląg
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Grupa Merlin