Jarmark produktów regionalnych

30 sierpnia - 1 września 2019

Elbląg - STARE MIASTO

Informacje dla wystawców

Młodzi & Krzywda

2017-08-22, 08:50

"Młodzi & Krzywda" to kontynuacja projektu z zeszłego roku. Wtedy nazywał się on"Krzywda i Dzieci" :). Również w tym roku jest to bardzo spontaniczne wydarzenie artystyczne skupiające artystycze dusze, które zapałały chęcią tworzenia. Muzycznym przewodnikiem jest Bartek Krzywda, a dobrym duchem i opiekunem najmłodszym Anna Łebek Obrycka ze Spółdzielni Socjalnej "Idea". Szefem sekcji dętej jest Szymon Zuehlke z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu.

"M & K" to zupełnie nieprzewidywalny zespół ludzi w młodym wieku, który przez całe wakacje uczestniczył w próbach i szukał przestrzeni do wspólnego działania. Tak wyklarowała się forma koncertu. Są tu małe oraz większe dzieciaczki, które śpiewają, grają, rozrabiają. Wśród nich sporo debiutantów, jak również starych wyżeraczy z zeszłego roku. Jest też młodzież - zdolna, aktywna, pozytywnie nastawiona i głodna muzyki. Są to ludzie bardzo zdeterminowani i wysportowani, nastawieni na bicie olimpijskich rekordów - nie każdy sprinter potrafi w 10 minut skoczyć z ul. Warszawskiej do Żabki po drugiej stronie rzeki, po drodze zjeść kebaba, zabłądzić i szczęśliwie wrócić na próbę :). Repertuar jest konkretny, bez owijania w bawełnę. W tekstach dominuje tematyka gospodarstwa domowego, są więc piosenki o lisku, kotku, słoniu, a także o zegarze, klockach, Szreku i koniku na biegunach.

Organizatorem zamieszania jest Departament Promocji i Kultury przy Urzędzie Miejskim W Elblągu. 

Partnerem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu )który udostępnia salę na próby, sprzęt oraz fachową pomoc instruktora) oraz Spółdzielnia Socjalna "Idea". Zapraszam serdecznie 3 września na niebanalny i zwariowany koncert podczas Elbląskiego Święta Chleba. Start godz. 16.00Zobacz wszystkie zdjęcia
Copyright © 2011 - 2019. Święto Chleba Elbląg
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Grupa Merlin