Jarmark produktów regionalnych

30 sierpnia - 1 września 2019

Elbląg - STARE MIASTO

Informacje dla wystawców

Przedsiębiorcy Społeczni na Święcie Chleba

2017-08-22, 07:13

W niedzielę 3 września w trakcie Elbląskiego Święta Chleba, odbędą się Targi Przedsiębiorczości Społecznej. Na imprezie pojawią się przedsiębiorcy z www.targes.pl i nie tylko.

W strefie prowadzonej przez podmioty ekonomii społecznej odbędzie się wiele ciekawych warsztatów. Naturalna Żywność przeprowadzi warsztat, na którym uczestnicy jarmarku będą mogli sobie ukulać trufle z naturalnych produktów. Polska Izba Dziedzictwa Kulturowego nauczy, jak dawniej wyglądała obróbka lnu i konopi włóknistych. Stowarzyszenie Inspiratornia wtajemniczy nas w “Mehendi”, czyli sztukę zdobienia ciała henną. Stowarzyszenie Nowe Monasterzysko zaprasza na warsztaty florystyczne, a Stowarzyszenie Kadyny na warsztaty filcowania. Niepowtarzalne przedmioty wykonane podczas warsztatów będzie można zabrać ze sobą.

Będzie można również spędzić czas aktywnie - Stowarzyszenie Health Revolution przy pomocy specjalistycznego sprzętu pokaże jak szybko i efektywnie poprawić swoją sylwetkę natomiast Stowarzyszenie Babska Wyspa zaprosi do wspólnego tańca Slavika Dance. Szczegółowy program warsztatów dostępny tutaj: www.centrumelblag.pl.

 

Targi Przedsiębiorczości Społecznej to również okazja, aby zakupić unikatowe wyroby rękodzielnicze wykonane przez Stowarzyszenie Kadyny i Stowarzyszenie Art-kreatywni a Stowarzyszenie Dwie Wsie będzie miało w swojej ofercie oryginalne portfele. Z domowymi i naturalnymi przetworami wystawią się: Stowarzyszenie Łęcze, Stowarzyszenie Nowe Monasterzysko i Stowarzyszenie Babska Wyspa. Każdy zakup na targach to zakup produktów unikatowych, z których część dochodów przeznaczona jest na cele społeczne, a każda sprzedaż to pomoc w ich realizacji. A po niedzieli zapraszamy na kontynuowanie zakupów na targach wirtualnych – www.targes.pl. Tu również znajdziecie Państwo niepowtarzalne produkty i usługi.

 

Szukajcie nas na Bulwarze Zygmunta Augusta. Czekamy na was w niedzielę, 3 września od godziny 10.00.

 

Wydarzenie odbywać się będzie w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP pn. „Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Zobacz wszystkie zdjęcia
Copyright © 2011 - 2019. Święto Chleba Elbląg
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Grupa Merlin